Lider na Brochowie!

Zawodnicy KS Brochów przystępowali do meczu z Falko Rzeplin znając wynik pojedynku rozegranego na boisku w Sołtysowicach. Tamtejszy MKS niespodziewanie pokonał Polonię Bielany Wrocławskie 2:0. Mecz rozpoczął się od ataków gospodarz, które zaowocowały strzeleniem dwóch bramek.  Jednak po 20 minutach goście z Rzeplina otrząsnęli się i próbowali przejąć inicjatywę w meczu. Pod koniec pierwszej odsłony bramkarzowi Falko dał się we znaki Marcin Borys , który w odstępie 4 minut dwukrotnie posłał piłkę do bramki. Druga połowa była kontynuacją walki o środek pola. W 56. minucie Jurasik zaskoczył bramkarza KS Brochów, uderzając piłkę w lewy róg bramki. Brochowianie odpowiedzieli dwoma golami strzelonymi przez Gustawa Sadowskiego w 60 i 64 minucie. Rozbicie gości przyjęli jeszcze dwa ciosy zadane przez Michała Witka w 72. minucie oraz Marcina Borysa w 75 minucie. Pod koniec spotkania Jakub Wilk zmarnował sytuacje sam na sam. Zdobywamy kolejne trzy punkty, awansujemy na fotel lidera. Jednak to dopiero początek walki. Kolejny etap za tydzień - Błekitni Jerzmanowo.