KOLEJKA XVIII: POLONIA II BIELANY WR. - KS BROCHÓW

Przed nami kolejna niedziela ze zmaganiami w B - klasie grupy XI Wrocław. Tym razem po zwycięstwie na Brochowie 4:2 z Tęczą Pisarzowice, udajemy się na południe, a dokładnie do Bielan Wrocławskich, by tam rozegrać mecz w ramach 18. kolejki z drugim zespołem Polonii Bielany Wrocławskie.

Rezerwy Bielan powstały przed obecnym sezonem, natomiast pierwsza ekipa bije się o utrzymanie we wrocławskiej A-Klasie, grupa I. Zespół prowadzony przez Arkadiusza Obudzińskiego zajmuje 7. miejsce z dorobkiem 22 punktów. W dotychczas rozegranych siedemnastu spotkaniach 7 razy odniósł zwycięstwo raz zremisował oraz odniósł 9 porażek przy bilansie bramkowym 47 strzelonych na 53 stracone gole. Co ciekawe, na własnym boisku drugi zespół Polonii Bielany Wr. 3 razy wygrał i aż pięciokrotnie schodził z boiska pokonany przy bilansie bramkowym 30 goli strzelonych na 32 gole stracone.

NAJSKUTECZNIEJSI STRZELCY

ASYSTY

HISTORIA POJEDYNKÓW

BILANS