KOLEJKA XI: KS BROCHÓW - WKS MUCHOBÓR WROCŁAW

UWAGA!!!

Mecz z Muchoborem Wielkim zostanie rozegrany na Stadionie Oławka - Na Niskich Łąkach

Pojedynek zostanie rozegrany o godzinie 14.00, natomiast zbiórka o godzinie 13.00!

Poprzedni mecz w ramach 10 kolejki, z Pumą Pietrzykowice nie mógł się odbyć z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych. Zdrowie zawodników jest priorytetem. O tym przekonał się nasz najbliższy rywal – Muchobór Wrocław. Zespół z wrocławskiego Muchoboru Wielkiego zdecydował się zagrać w ubiegłą niedziele w Krzyżowicach z tamtejszym Tarantem. Jednak wywalczony remis 1:1 został okupiony trzema kontuzjami[1].

Wrocławski Klub Sportowy Muchobór Wrocław na co dzień rozgrywa swoje mecze we Wrocławiu na boisku przy ulicy Trawowej, które jest teraz w fazie przebudowy. Z tego względu w roli gospodarza rozegrali jedynie dwa pojedynki (jeden wygrany i jeden przegrany) i aż 8 w tzw. „delegacji” (4 zwycięstwa, dwa remisy i dwie porażki). Ogólny bilans Muchoboru to 5 zwycięstw, dwa remisy i trzy porażki, przy bilansie bramkowym 23 bramki strzelone na 17 bramek straconych.

PUMA PIETRZYKOWICE1:1MUCHOBÓR WROCŁAW

ZORZA WILKSZYN1:3MUCHOBÓR WROCŁAW

WICHER DOMASŁAW0:1MUCHOBÓR WROCŁAW

MECHANIK II BRZEZINA3:0MUCHOBÓR WROCŁAW

MUCHOBÓR WROCŁAW1:2SPORTING WROCŁAW

BŁĘKITNI JERZMANOWO2:4MUCHOBÓR WROCŁAW

WRATISLAVIA II W-W5:1MUCHOBÓR WROCŁAW

TĘCZA PISARZOWICE0:7MUCHOBÓR WROCŁAW

MUCHOBÓR WROCŁAW4:2TAX - POL POLONIA II BIELANY WR.

TARANT KRZYŻOWICE1:1MUCHOBÓR WROCŁAW

Najlepsi strzelcy:

7 bramek – Paweł Rokosz. 4 bramki – Rafał Wójcik oraz 3 bramki - Tomasz Półrolniczak

Od sezonu 2003/2004 z nasyzm najbliższym przeciwnikiem zagraliśmy czterokrotnie

8 września, 11:00 2013