KOLEJKA VI: TARANT KRZYŻOWICE - KS BROCHÓW

W najbliższą niedzielą udajemy się do podwrocławskich Krzyżowic na mecz 6. kolejki grupy XI Wrocław. Brochowianie po serii czterech zwycięstw z rzędu awansowali na najniższy stopień podium i tracą tylko jeden punkt do lidera- Sportingu Wrocław. Mecz odbędzie się 1 października o godzinie 14.00 w Krzyżowicach na „Las Arenie” przy ulicy Głównej 18.

Krzyżowice to wieś znajdująca się w gminie Kobierzyce. Sam klub - Tarant Krzyżowic powstał w 2000 roku. Przez ostatnie pięć sezonów rozgrywał swoje mecze we wrocławskiej C-klasie. W tym sezonie, po pięciu dotychczasowych kolejkach z dorobkiem 11 punktów zajmuje 4. miejsce. Bilans trzy zwycięstwa oraz dwa remisy. Tarant razem ze Sportingiem Wrocław są jedynymi niepokonanymi zespołami w naszej grupie. Bilans bramkowy 18 strzelonych (3,6 bramki na spotkanie) na 13 bramek straconych (2,6 bramki na spotkanie). Na swoim terenie Krzyzowice odnieśli 2 zwyciestwa i 1 remis. Przy ciekawym bilansie bramkowym - 13:10.

TARANT KRZYŻOWICE 5:4 BŁĘKITNI JERZMANOWO

WRATISLAVIA II W-W 0:0 TARANT KRZYŻOWICE

TARANT KRZYŻOWICE 3:1 TĘCZA PISARZOWICE

TAX - POL POLONIA II BIELANY WR. 3:5 TARANT KRZYŻOWICE

TARANT KRZYŻOWICE 5:5 ZORZA WILKSZYN

Najlepsi strzelcy: 5 goli – Waldemar Śmiertka, 4 gole – Maciej Broniszewski, 2 gole – Damian Sokołowski

Arbitrem spotkania będzie Michał Dzikon.

KOLEJKA VI

TARANT KRZYŻOWICE - KS BROCHÓW