KOLEJKA IX: KS MAGNICE - KS BROCHÓW

Do wyjazdowego meczu z Magnicami, po raz pierwszy w tym sezonie będziemy przystępować jako lider B-klasy, grupy XI Wrocław. Samo objęcie pozycji samodzielnego lidera zabrało zawodnikom KS Brochów osiem kolejek. Ale z doświadczenia wiemy, że wystarczy jedna kolejka i można oglądać plecy pierwszej trójki. Mecz odbędzie się 22 października 2017 o godzinie w Magnicach.

Zespół z Magnic po ośmiu kolejkach, z dorobkiem ośmiu punktów zajmuje 10.miejsce w tabeli B-klasy grupy XI Wrocław. Bilans : 2 zwycięstwa, 2 remisy oraz 4 porażki. Na swoim boisku MKS rozegrał cztery spotkania. Żadnego nie wygrał, raz zremisował i odniósł 2 porażki. Bilans bramkowy: 26 bramki strzelone na 24 bramki stracone. U siebie 8 bramek strzelonych i 14 straconych.

MKS MAGNICE 3:4 WICHER DOMASŁAW

MECHANIK II BRZEZINA 9:2 MKS MAGNICE

MKS MAGNICE 0:0 SPORTING WROCŁAW

BŁĘKITNI JERZMANOWO 0:3 MKS MAGNICE

MKS MAGNICE 2:6 WRATISLAVIA II W-W

TĘCZA PISARZOWICE 0:12 MKS MAGNICE

MKS MAGNICE 3:4 TAX - POL POLONIA II BIELANY WR.

TARANT KRZYŻOWICE 1:1 MKS MAGNICE

Najlepsi strzelcy: 10 goli – Bartłomiej Skowroński, 8 goli –Patryk Skowroński