Czwarty sparing

Coraz bliżej rozpoczęcie rundy wiosennej sezonu 2016/2017 w B - klasie. Do pierwszego meczu pozostał niespełna miesiąc a przed nami kolejny sparingowy sprawdzian. Tym razem przeciwnikiem KS Brochów będzie kolejny A – klasowy zespół – Błękitni Gniechowice, rywal dobrze znany z poprzedniego sezonu, w którym dwukrotnie mierzyliśmy się w ramach B- klasy V grupy Wrocław. W Gniechowicach przegraliśmy 2:3, a w maju na Brochowie ulegliśmy aż 1:7. Błękitni po rundzie jesiennej zajmują 6. miejsce ze stratą 7. punktów do liderujących Czarnych Białków oraz LZSu Osiek. Bilans: 7. Zwycięstw, 2. remisy oraz 4. porażki. Mecz odbędzie się w najbliższą sobotę o godzinie 17.00 na „Niskich Łąkach” we Wrocławiu. Zbiórka tradycyjnie godzinę przed pojedynkiem, czyli o godzinie 16.00.

Serdecznie Zapraszamy!

KS Brochów - Błękitni Gniechowice

18.02.2017(sobota)

Godz.17.00