13. KOLEJKA, KS BROCHÓW - TUR WROCŁAW, 20.11.2016

Ostatni mecz rundy jesiennej, ostatni rozegrany u siebie oraz ostatnie spotkanie roku 2016. Tak w wielkim skrócie można określić pojedynek KS Brochów z Turem Królewska Spiżarnia Wrocław. Przyszedł już najwyższy czas, aby samodzielnie zasiąść na fotelu lidera B - klasy, grupa V Wrocław.

Tur Wrocław powstał w lutym 2009 roku. Sezon 2016/2017 jest ich trzecim sezonem na tym szczeblu rozgrywkowym. Na wyjazdach goście prezentują się w kratkę. W dotychczas rozegranych czterech delegacjach odnieśli: dwa zwycięstwa, dwie porażki. Bilans bramkowy po 10. kolejkach: 27 - 17

Mecze wyjazdowe rozegranych przez Tur Wrocław w rundzie jesiennej 2016/2017

Błękitni Jerzmanowo (Wrocław)

Wratislavia II Wrocław

Sparta Wrocław

Polonia Jaksonów

Tur Wrocław

Ostatnia część tryptyku listopadowego przed nami. Na Brochowie ostatnia mobilizacja. Jest szansa, by przezimować samodzielnie na pozycji lidera. Każdy punkt jest na wagę złota. Wyjazdowa wygrana z drugim zespołem Wratislavii dała nam mistrza jesieni. Czas udowodnić, że ów mistrz jest w wybornej formie. W przeciwieństwie do pojedynku na Dembowskiego, warunki pogodowe będą sprzyjać widowisku. Prognozowane jest 12*C oraz umiarkowane zachmurzenie.

Historia pojedynków:

Sezon 2015/16